На сторінках цього сайту ви зможете познайомитись з унікальним українським інструментом, а можливо навіть опанувати гру на ньому.

Редакція сайту зібрала максимальну кількість матеріалів про бандуру та для бандуристів. До ваших послуг нотний архів з творами для бандури, що вже нараховує близько 800 сторінок і постійно поповнюється новими нотами. Вперше тут представлена музика як радянських так і сучасних українських композиторів, бандуристів, аранжування класичних творів та популярних мелодій для бандури.

Також ви знайдете тут підручники, що допоможуть в опануванні інструменту, методики та школи гри на бандурі: всі друковані матеріали, які були раніше недоступні для багатьох бажаючих навчитися грати. Зібрано також чимало матеріалів для майстрів: креслення, поради, книги І. Скляра та братів Гончаренків про виготовлення бандури

Сподіваємося, що цей ресурс сприятиме розвитку бандурного мистецтва і популяризації бандури, як сучасного, досконалого концертного інструменту.                                                                                                                                                                                                                         Звичайно, все це можливо лише за Вашої активної участі, адже бандура, душа українського народу, сьогодні як ніколи потребує нашої спільної підтримки. Тому надсилайте матеріали, якими ви хотіли би доповнити цей ресурс, а також  пропозиції щодо співпраці, зауваження та побажання на адресу редакції.